سردار سلیمانی مطرح کرد:

افزایش ظرفیت مبارزه با قاچاق کالا با تشکیل پلیس امنیت اقتصادی

افزایش ظرفیت مبارزه با قاچاق کالا با تشکیل پلیس امنیت اقتصادی

اقتصاد پنهان- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس امنیت اقتصادی از زمان تاسیس تاکنون، بیش از ۴۰ درصد ظرفیت ما را در مبارزه با قاچاق کالا افزایش داده است.

يکشنبه، ۰۳ شهريور ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سردار «ایوب سلیمانی» جانشین فرمانده ناجا در گردهمایی سراسری فرماندهان روسا و معاونان ناجا به موضوعاتی از جمله کاهش تصادفات، جان باختگان و مصدومان ناشی از سوانح رانندگی و نیز ارتقای امنیت اخلاقی با محوریت طرح‌های ناظر 1، 2 و 3 پرداخت.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به شرف‌یابی فرماندهان نیروی انتظامی به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، اظهار داشت: بنده تمامی فرمایشات ایشان طی 20 سال گذشته را مطالعه و تحلیل محتوا کرده‌ام و به نکته مثبتی رسیدم و آن این است که ایشان قدردان نیروی انتظامی بوده‌اند.

وی ادامه داد: امام خامنه ای همیشه مصداقی، کلی، موضوعی و مقطعی از ناجا تقدیرکرده‌اند، اما این فرمایشات یک تفاوت اساسی با قبل داشت که قطعا برآیند انباشت همه ارزش ها، تجارب، دانش‌ها و عملکرد‌ها در طول سالیان بوده و بسیار مهم است که رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) به چنین جمع بندی برسند و ایشان فرمودند که بنده هدف گذاری و جهت گیری شما را قبول دارم، شما در حال حرکت و پیشرفت هستید.

سردار سلیمانی گفت: یک نگاه رسالت محوری، مجاهدت گونه و حرکت انقلابی اقتضای آن، این است که ما خود را گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌دانیم و هرآنچه در توان داریم باید به کار بگیریم تا در اجرای منویات و دستورات ایشان موفق عمل کنیم.

جانشین فرمانده ناجا عنوان کرد: ما هیچ مبهماتی به صورت جدی نداریم تمامی راه و روش‌ها را می‌دانیم، ما باید به دنبال رویکرد، ابزار و سازکار جدید باشیم.

وی تاکید کرد: همه با هم باید در راستای فرامین، انتظارات و اعتماد روزافزون رهبر معظم انقلاب اسلامی کار کنیم و با برنامه ریزی اصولی، طرح اقدام خوب و مناسب پاسخگو باشیم.

سردار سلیمانی به تشکیل پلیس امنیت اقتصادی اشاره و بیان کرد: با تشکیل این پلیس اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: مبارزه با قاچاق کالای اساسی باید از مرز تا مرکز به درستی مدیریت و مورد اهتمام ویژه قرار دهند؛ پلیس امنیت اقتصادی از زمان تاسیس تاکنون، بیش از 40 درصد ظرفیت ما را در مبارزه با قاچاق کالا افزایش داده است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20214